موضوعات تحت پوشش:

مدیریت صنعتی- مدیریت بازرگانی -مدیریت دولتی -مدیریت اجرایی- مدیریت کارآفرینی- مدیریت فناوری اطلاعات -مدیریت آموزشی- مدیریت شهری-مدیریت استراتژیک -مدیریت بازاریابی مدیریت تولید -مدیریت مالی -مدیریت منابع انسانی- مدیریت تکنولوژی- مدیریت پروژه- مدیریت ریسک

رسالت ما :

 انتشار دستاوردهای علمی در حوزه علوم انسانی در راستای تولید علم و ایجاد الگوهای ایرانی و بومی 

 

فصلنامه رهیافتی در مدیریت بازرگانی 

وابسته به مرکز پژوهش های صنعتی و معدنی تجهیز صنعت نگین پاسارگاد با هدف‌ تولید و ترویج علوم مرتبط با مدیریت و اقتصاد در صنایع مختلف و به‌ منظور تقویت‌ مبادله‌ آخرین یافته‌های‌ علمی‌، تحقیقاتی و کاربردی، اقدام به دریافت و انتشار مقالات پژوهشگران و صاحب­نظران از سراسر کشور می­ نماید.

 این فصلنامه امید دارد در کمترین زمان ممکن  و حذف رویه های زاید بروکراسی با دریافت مقالات و انتشار منظم بصورت فصلی ، دستاوردهای علمی  محققان کشور را به نحو شایسته ای در اختیار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پایگاه های ملی معتبر کشور نمایه نماید.

 

آیا ما هم میتوانیم در تحقق اهداف فصلنامه رهیافتی در مدیریت بازرگانی نقشی داشته باشیم ؟

از طریق اطلاع رسانی برای این وبسایت شما بزرگترین کمک را به ما خواهید کرد. این اطلاع رسانی کمک می کند افراد بیشتری امکان استفاده از مقالات علمی مندرج در فصلنامه را داشته باشند و انگیزه ما را افزایش خواهد داد. این اطلاع رسانی می تواند شامل لینک کردن صفحات فصلنامه در وبسایت شما، اشتراک گذاشتن آنها در شبکه های اجتماعی یا مطلع کردن دوستانتان از وجود این سایت باشد.معرفی تیم بومارادکتر متینه مقدم (مدیر مسول)

matine moghaddam

سید زمان موسوی(مدیر تحقیق و توسعه)

WhatsApp Image 2020-05-24 at 04.31.54

دکتر جبلی (سردبیر تخصصی)

دکتر هاشمی(دبیر اجرایی)

1a262ab8-3143-4f47-998f-f9a65bca7991

دکتر دهقان(هیات تحریریه)

WhatsApp Image 2020-05-22 at 13.13.16

سید حسین طاهرزاده(مدیر شبکه)

Untitled-1-941x1024